Наші вчителі

Вчителі Ліцею

Кафедра інформаційних технологій

Ломаковська Ганна Віталіївна

Директор Ліцею, вчитель-методист, заслужений працівник освіти України

Бережанська Марина Олексіївна

Вчитель другої категорії

Пороховніченко Ірина Анатоліївна

Вчитель другої категорії

Гонта Вікторія Сергіївна

Вчитель другої категорії

Семенова Марта Олегівна

Вчитель другої категорії

   
Кафедра математики

Хоменко Валентина Іванівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Мандзик Лариса Йосиповна

Старший учитель

Костюк Анна Павлівна

Вчитель другої категорії
 Пафик Сергій Петрович
Кандидат фізико-математичних наук
Кафедра природничих наук

Клунник Лариса Олександрівна

Завідувач кафедри, вчитель-методист

Дімова Елла Григорівна

Вчитель-методист

Бзіта Тетяна Володимирівна

Старший учитель

Луценко Світлана Віталіївна

Вчитель вищої категорії

Іващенко Юлія Павлівна

Вчитель першої категорії

Байназарова Ольга Олександрівна

Вчитель першої категорії

   
Кафедра філології

Запальська Лариса Пилипівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Почижевська Віра Іванівна

Вчитель-методист

Тищенко Марія Василівна

Старший учитель

Толокольникова Світлана Валентинівна

Вчитель-методист

Йолкіна Людмила Володимирівна

Вчитель-методист

Бондар Світлана Василівна

Вчитель другої категорії

   
Кафедра іноземної мови

Ходжаян Іветта Робертівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Павлик Наталія Станіславівна

Вчитель вищої категорії

Бодрунова Наталія Володимирівна

Вчитель першої категорії

Гриненко Ганна Олександрівна

Спеціаліст

   
Кафедра історії

Таланов Ігор Геннадійович

Завідувач кафедри, вчитель вищої категорії

Русак Світлана Василівна

Вчитель-методист

Найман Геннадій Олександрович

Старший учитель

   
Кафедра фізичної культури та естетичного виховання

Галатинюк Марія Іванівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Солом'яна Тетяна Михайлівна

Вчитель першої категорії

Мірчевська Марія Василівна

Вчитель вищої категорії

Паркадзе Ігор Володимирович

Спеціаліст

Несін Євгеній Олександрович

Спеціаліст

Блохін Ігор Миколайович

Спеціаліст

Ненахова Кристина Олександрівна

Спеціаліст

Джупін Дмитро Олександрович

Спеціаліст

   
Кафедра початкової школи

Завадська Любов Петрівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Семенець Анна Олегівна

Вчитель другої категорії

Статієнко Валентина Іванівна

Старший учитель

Іванова Ольга Василівна

Старший учитель

Герасимова Наталія Леонтіївна

Старший учитель

Пекур Любов Миколаївна

Вчитель другої категорії

 

Колодна Юлія Сергіїївна

Практичний психолог. І кваліфікаційна категорія

Демура Оксана Олександрівна

Психолог. Кандидат філософських наук



Ліцей Інформаційних Технологій №79