Наші вчителі

Вчителі Ліцею

 

Кафедра інформаційних технологій

Ломаковська Ганна Віталіївна

Директор Ліцею, вчитель-методист, заслужений працівник освіти України

Бурдун Олена Вікторівна

Старший учитель

Пороховніченко Ірина Анатоліївна

Вчитель другої категорії

Казнадзей Микола Васильович

Вчитель другої категорії

Семенова Марта Олегівна

Вчитель другої категорії

Китайцев Олег Миколайович
Вчитель-методист

Антіпов Артем Олександрович

Спеціаліст
   
Кафедра математики

Хоменко Валентина Іванівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Мандзик Лариса Йосиповна

Старший учитель

Костюк Анна Павлівна

Вчитель другої категорії
Кулебякіна Ольга Альбертівна
Старший учитель
Кафедра природничих наук

Клунник Лариса Олександрівна

Завідувач кафедри, вчитель-методист

Дімова Елла Григорівна

Вчитель-методист

Бзіта Тетяна Володимирівна

Старший учитель

Луценко Світлана Віталіївна

Старший учитель

Іващенко Юлія Павлівна

Вчитель вищої категорії

Байназарова Ольга Олександрівна

Вчитель вищої категорії

   
Кафедра філології

Запальська Лариса Пилипівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Почижевська Віра Іванівна

Вчитель-методист

Тищенко Марія Василівна

Старший учитель

Лазуренко Ганна Володимирівна

Вчитель вищої категорії

Йолкіна Людмила Володимирівна

Вчитель-методист

Бондар Світлана Василівна

Вчитель другої категорії

   
Кафедра іноземної мови

Ходжаян Іветта Робертівна

Завідувач кафедри, вчитель-методист

Федосенко Галина Сергіївна

Вчитель другої категорії

Бодрунова Наталія Володимирівна

Вчитель першої категорії

Гриненко Ганна Олександрівна

Вчитель другої категорії

   
Кафедра історії

Таланов Ігор Геннадійович

Завідувач кафедри, вчитель вищої категорії

Русак Світлана Василівна

Вчитель-методист

Найман Геннадій Олександрович

Старший учитель

   
Кафедра фізичної культури та естетичного виховання

Галатинюк Марія Іванівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Солом'яна Тетяна Михайлівна

Вчитель першої категорії

Мірчевська Марія Василівна

Вчитель вищої категоріїпершої

Пекур Любов Миколаївна

Вчитель другої категорії

Несін Євгеній Олександрович

Вчитель другої категорії

Блохін Ігор Миколайович

Спеціаліст

Джупін Дмитро Олександрович

Спеціаліст

   
   
Кафедра початкової школи

Завадська Любов Петрівна

Завідувач кафедри, Старший учитель

Семенець Анна Олегівна

Вчитель другої категорії

Статієнко Валентина Іванівна

Старший учитель

Іванова Ольга Василівна

Старший учитель

Герасимова Наталія Леонтіївна

Старший учитель

Єлісеєва Віра Федорівна

Вчитель-методист

 
   
   


Ліцей Інформаційних Технологій №79