Ліцей сьогодні

Про нас

Ліцей інформаційних технологій № 79 – сучасний навчальний заклад, де тісно переплелися традиції вікової давнини та інноваційні освітні технології. Зміст ліцейської освіти спрямований на швидку адаптацію випускників Ліцею в самостійному житті та цілеспрямоване використання свого потенціалу. У даний час важливою є проблема активного, психологічно комфортного існування в умовах інноваційного суспільства. У 2001 році школа № 79 отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій, стала базовою Головного управління освіти і науки м. Києва з впровадження інформаційних технологій у навчальний процес. І дуже символічно, що саме в ювілейний рік саме наша школа стала першим у Києві Ліцеєм інформаційних технологій з важливим завданням акумулювати кращі надбання педагогічних інновацій, розробляти та реалізовувати експериментальні освітні програми. Це свідчення того, що в школі працює згуртований, високопрофесійний колектив учителів.

У Ліцеї створено унікальне виховне середовище, центром якого є дитина. Ліцеїст опиняється одночасно в просторі декількох вимірів:

  • по-перше, у культурному просторі ліцею, де гостями бувають представники США, Греції, Туреччини, Данії, Франції, Білорусі, Естонії, тощо
  • по-друге, у просторі інших закладів культури: філармонії, оперного, драматичного, лялькового театрів, художніх галерей і музеїв
  • по-третє, у просторі України: учні ліцею постійно здійснюють поїздки історичними місцями, знайомляться з найвидатнішими пам’ятками історії та культури.
  • по-четверте, у світовому просторі: під час міжнародних олімпіад ліцеїсти знайомляться з історією, культурою, науковими досягненнями вчених різних країн.


Ліцей Інформаційних Технологій №79