Науково-методичний проект "ІТ-Освіта"

Нова модель процесу підготовки фахівців

для сучасної ІТ-галузі!

 

Науково-методичний проект "ІТ-Освіта" започаткований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за ініціативою педагогічних колективів Київського національного університету ім. Т.Шевченка і Ліцею інформаційних технологій №79 м. Києва, а також Асоціації "Інформаційні технології України".

Проект створено на виконання Державної цільової програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в загальноосвітні навчальні заклади "Сто відсотків", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України, та з метою здійснення практичних кроків з реалізації державної політики з підготовки кваліфікованих ІТ-фахівців, враховуючи світові тенденції щодо створення сучасних інноваційних середовищ.

 

Мета проекту – розробка нової моделі організації навчально-виховного процесу підготовки фахівців для забезпечення потреб ІТ індустрії України, на основі ефективної взаємодії  навчальних закладів середньої та вищої освіти  з роботодавцями з ІТ- компаній.

У проекті беруть участь:

—   Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

—   Ліцей інформаційних технологій N 79 м. Києва;

—   Асоціації “Інформаційні технології України”;

—   Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

У Ліцеї створено експериментальний 10 клас, учні якого:

—   навчаються за індивідуальним планом, затвердженим МОНмолодьспорту;

—   навчаються за узгодженими програмами з Київським Національним Університетом ім. Т. Шевченка та Асоціацією “ІТ- України”;

—   практика для ліцеїстів – на базі КНУ ім. Т. Шевченка;

—   пільговий вступ до КНУ ім. Т. Шевченка.

Детальніше про проектЛіцей Інформаційних Технологій №79