Новини

Вступ до Ліцею

 УВАГА!

 Ліцей працює в очному та дистанційному форматах!

 Ліцей приймає учнів до 1-11 класів на всі форми навчання

 (очну, дистанційну, індивідуальну)

 

ДИСТАНЦІЙНІ КЛАСИ (ВСТУП)

 

 Телефон для довідок:

+380442874586, +380442876750

(реєстрація (очна форма))

Інтелектуально-розважальна гра Quiz

10 квітня команда Ліцею у складі здобувачів освіти 7-А класу (керівник – С. Луценко) взяла участь у грі «Quiz» з теми «Ігри». Питання, оголошені ведучим, стосувалися спортивних та комп’юторних ігор. Дітям така тематика завдань дуже сподобалася, але виявилася не такою й простою.

Детальніше...

Міжнародний день поезії (21 березня)

До святкування Міжнародного дня поезії у бібліотеці Ліцею була організована виставка книжок майстрів поетичного слова. Учні могли ознайомитись з матеріалами виставки та отримати цікаву інформацію коли і ким було започатковано це свято.

Детальніше...

Інтелектуальна вікторина «Відун»

20 березня команда «ЛІТаври» у складі здобувачів освіти 9-А класу (керівник – І. Таланов) взяли участь у інтелектуальній вікторині «Відун» в рамках проведення районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учні змагались у старшій віковій категорії з командами із 12 шкіл Печерського району. Питання вікторини були текстові і графічні на тему «Українське козацтво», учні намагалися швидко та правильно відповісти на поставлені питання (35-40 с. відводилося для відповіді на одне питання).

Детальніше...

Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Футзал

Команда ліцеїстів 4-5-х класів взяла участь у районному етапі змагань з футзалу в рамках  Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів ЗЗСО Печерського району м. Києва під керівництвом вчителя фізичної культури Г. Медведенка. Змагання проходили 18 березня на базі спеціалізованої школи №80. Перша гра за правилами змагань відбулася з командою Кловського ліцею №77, а друга – з командою ліцею №88. 

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79