Новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху Ліцейвідвідалишкільні поліцейські Марія Кладченко та Олеся Мельник. У ході профілактичної бесіди вони активно залучили учнів 1-4-х та 5-7-х класів до повторення правил поведінки на дорозі та пригадали дорожні знаки та сигнали світлофора.

Детальніше...

Участь учениці А. Кириченко у IV Міжнародному форумі InnovationMarket 2019

Протягом 5-7 листопада відбувся IV Міжнародний форум InnovationMarket 2019, де збираються винахідники, новатори, експерти та автори Start-Upпроєктів для обміну досвідом та представлення у виставковій зоніінноваційних технологій.Учениця 10-го класу нашого Ліцею А. Кириченко була офіційно запрошена для участі в даному міжнародному заході.

Детальніше...

Делегація освітян Естонії в Ліцеї

Нещодавно до Ліцею завітала делегація освітян із Естонської Республіки. Директор Ліцею Ганна Ломаковська  щиро привітала гостей, познайомила їх із новаціями системи освіти України, діяльністю нашого освітнього закладу, з навчальними досягненнями на міжнародному рівні та позакласною роботою в Ліцеї. До уваги естонських колег  був запропонований перегляд відеофільму про історію та здобутки Ліцею.

Детальніше...

День Ліцею

25 жовтня традиційно учні та педагогічний колектив відсвяткували День народження Ліцею та перегорнули 115-ту сторінку в славному літописі освітнього закладу.

Детальніше...

ХVІІІ Міжнародний фестиваль «Співдружність»

Делегація Ліцею разом із делегацією гімназії ХааберстіТаллінна (Естонія) взяли участь у ХVІІІ Міжнародному фестивалі «Співдружність», який проходив у Гімназії № 34 м. Мінська (Білорусь) із 7 по 12 жовтня.

Детальніше...

Учнівський проект «Осінь така щедра, осінь така мила!»

Учні 2-А класу Ліцею протягом вересня та жовтня разом із класним керівником Івановою О.В. працювали над проектом «Осінь така щедра, осінь така мила!». Підсумком роботи стало проведення «Осіннього ярмарку».

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79