Новини

Організація навчання під час призупинення освітнього процесу

Для організації навчання відкрито доступ до спеціальної сторінки "Організація навчання під час призупинення освітнього процесу", на якій розміщуються завдання для учнів Ліцею, посилання на освітні ресурси, графік онлайн-консультацій вчителів. З метою закріплення засвоєного матеріалу буде проведено онлайн-опитування.

Детальніше...

Прийом документів до перших класів переноситься!

Початок прийому документів до перших класів буде перенесено до покращення епідемічної ситуації. Про це  повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський (докладніше).

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Детальніше...

«Малий кубок Печерська»

27 лютого команда Ліцею взяла участь у районних змагань зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях «Малий кубок Печерська»

Детальніше...

Участь у районному конкурсі «Олімпійське лелеченя»

Команда Ліцею взяла участь у районному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів віком 12-14 років. Учасники продемонстрували свою спритність, швидкість, вправність, спортивну майстерність  у комбінованій естафеті (біг на швидкість, бар’єрний біг, підлази, ведення м’яча з елементами футболу, баскетболу, регбі, тенісу, кидках по кошику, подолання лабіринту, драбини тощо) та показали свої знання з історії Олімпійських ігор, олімпійських видів спорту та обізнаність про видатних спортсменів нашої країни.

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79