Новини

Візит освітян Естонії

У рамках роботи над проектом «Європейські цінності та стандарти у сфері освіти»  з метою ознайомлення з системою освіти України, участі у спільних проектах, обміну досвідом наш Ліцей приймав делегацію освітян Гімназії Хааберсті (м. Таллінн, Естонія) на чолі з директором гімназії Антонюк І.М.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою на Міжнародній олімпіаді з комп’ютерних технологій «INFOMATRIX – 2017»!

12-17 квітня 2017р. в м. Алмати (Казахстан) відбулася V Міжнародна олімпіада з комп’ютерних технологій «INFOMATRIX– 2017». В олімпіаді брали участь близько 300 учасників з 23 країн світу: Україна, Китай, Монголія, В'єтнам, Ірак, Казахстан, Бангладеш, Туркменістан, Таджикистан та багатьох інших. Конкурсними дисциплінами були: «Робототехніка», «Комп’ютерна графіка та дизайн», «Програмування», «Апаратні комп’ютерні системи».

Детальніше...

«Безпека онлайн»

20 квітня в Ліцеї для учнів 10-А класу (профіль «ІТ-Освіта») пройшли заходи з питань захисту дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів. Мета заходу - донести до кожної людини важливу інформацію про те, що саме від НАС залежить НАША безпека в онлайн просторі.

Детальніше...

Вітаємо!!!

Збірна команда Ліцею у запеклій боротьбі посіла V місце в чемпіонаті міста Києва з баскетболу.

Детальніше...

Виставка «Великодній розмай»

Серед українських народних свят одним із найбільших і найурочистіших є Великдень - весняне свято, яке викликає позитивні емоції та душевне тепло в кожного українця.

Детальніше...

Районний конкурс авторської пісні та співаної поезії

Учениця 10-А класу Ліцею Шпак Д. взяла участь у районному конкурсі авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, представивши журі власну музичну композицію «Обійми вогню» (музичне оранжування учня 10-А кл. Богдана А.). Ця патріотична пісня звеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, подвиги героїв, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79