Новини

ВІТАЄМО!

ЛІЦЕЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ № 79

ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ІМ'Я

БОРИСА ЄВГЕНОВИЧА ПАТОНА!

Відповідно до рішення Комісії з питань найменувань виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.10.2021 року Ліцею інформаційних технологій №79 присвоєно ім'я академіка Бориса Патона.


«Ми нащадки ваші, козаки!»

12 жовтня напередодні Дня захисника та захисниць України та Дня українського козацтва між командами 2-го класу було проведено традиційні спортивно-ігрові змагання «Ми нащадки ваші, козаки!»

Детальніше...

«Київ-Козак-фест 2021»

Вітаємо команду Ліцею «ЛІТаври», яка 10 жовтня взяла участь у районних спортивно-патріотичних змаганнях, спрямованих на вихованні у молоді патріотизму, волі до перемоги, залученні її до здорового способу життя та поглибленні знань з історії України - патріотичній вишкіл-грі «Київ-Козак-фест 2021» та посіла IV місце!

Детальніше...

Профорієнтація в Ліцеї

12 жовтня ліцеїсти взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці з профорієнтації «Обери професію своєї мрії». Учні 8,10 класів мали можливість почути поради щодо побудови успішної кар’єри та досягненні професійних вершин від відомих українців, які максимально реалізувалися в різних сферах діяльності, адже вибір професії для людини є одним з головних виборів у житті. Секретами досягнень у своїх професіях з учнями поділилися  Є. Клопотенко,  Ж. Беленюк, Г. Резниченко.

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79