Новини

Рік кіберзахисту у Ліцеї

 У Ліцеї відкрито Рік кіберзахисту. Старт оголосили засновник компанії «Октава», експерт із кібербезпеки, Голова Піклувальної ради Ліцею Олександр Кардаков разом із Олександром Волощуком – генеральним директором «Октава-кіберзахист» та лідером проектів «CeyberBox», які зустрілися з учнями 9-11-х класів.

Детальніше...

Практичні заняття з евакуації

В рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності з  учнівським та педагогічним колективами Ліцею були проведені практичні заняття з евакуації на випадок  виникнення надзвичайних ситуацій (пожежа).

Детальніше...

Благодійна акція «Замість квітів – допомога пораненим ООС». Ірпінський військовий шпиталь.

У рамках благодійної національно-патріотичної акції «Замість квітів – допомога пораненим ООС», що стартувала в Ліцеї на святі Першого дзвоника, лідери учнівського самоврядування 5 вересня черговий раз відвідали Ірпінський військовий шпиталь. Пораненим відділення «Комплексної реабілітації військових з ампутаціями кінцівок» були передані речі першої необхідності, засоби особистої гігієни тощо.

Детальніше...

День Знань!

Традиційно та по-родинному пройшло свято Першого дзвоника у нашому Ліцеї. У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів та посмішками дітей. Лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвоника.

Детальніше...

Вітаємо з Днем Державного Прапора України !

Державний Прапор, як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

З нагоди відзначення цього свята лідери учнівського самоврядування Ліцею взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України біля Печерської райдержадміністрації та приєдналися до патріотичного флешмобу «Україна – то є ми!».

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79