Новини

Вступ до Ліцею

 УВАГА!

 Ліцей працює в очному та дистанційному форматах!

 Ліцей приймає учнів до 1-11 класів на всі форми навчання

 (очну, дистанційну, індивідуальну)

 

ДИСТАНЦІЙНІ КЛАСИ (ВСТУП)

 

 Телефон для довідок:

+380442874586, +380442876750

(реєстрація (очна форма))

Останній дзвоник 2024

31 травня для учнів 1-11-х класів в Ліцеї відбулося традиційне свято «За честь школи» та свято Останнього дзвоника. Привітати учнів та вчителів завітав співголова Ради Ліцею Щербань Юрій Юрійович. Директор Ліцею Ганна Віталіївна Ломаковська підвела підсумки навчального року та вручила найкращим учням грамоти, подяки і дипломи за успіхи у навчанні, спорті, активну участь у житті Ліцею та волонтерській діяльності. Першокласники порадували випускників віршами, побажали їм успіхів у дорослому житті.

Детальніше...

Дільничий поліцейський

16 травня у рамках проведення заходів до Тижня безпеки дорожнього руху в Ліцеї відбулася зустріч зі старшим інспектором відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві капітаном поліції Л. Занюк та старшим лейтенантом поліції В. Тарадай.

Детальніше...

Інтелектуально-розважальна гра «QUIZ»

15 травня команда Ліцею взяла участь у заключному 5-му етапі гри «Quiz» з теми «Техно-ера». Керівник команди Ю. Колодна підготувала учасників команди. Учні 7, 8 та 10 класів боролися за кожний додатковий бал, обговорювали відповіді та активно відповідали на питання під час проведення гри у Печерському палаці дітей та юнацтва.

Детальніше...

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Із цієї нагоди хочеться згадати всіх воїнів, які боролися проти окупації рідної землі. Сучасне покоління українців успадкувало їх відданість, патріотизм та сміливість у боротьбі за Батьківщину.

Детальніше...

Шкільна спартакіада

У період з 07 по 10 травня в Ліцеї відбулася шкільна спартакіада. Вчителі фізичної культури Г. Медведенко та М. Семенюк спланували та провели низку заходів.

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79