Новини

ХІХ Міжнародний фестиваль «Співдружність»

Традиційно делегація Ліцею разом із делегаціями гімназії Хааберсті Таллінна (Естонія) та Гімназії № 34 м. Мінська (Білорусь) взяли участь у ХІХ Міжнародному фестивалі «Співдружність», який в цьому році проходить в online форматі з 18 грудня по 14 січня.

Детальніше...

День Ліцею

18 грудня традиційно учні та педагогічний колектив відсвяткували День народження Ліцею та перегорнули 116-ту сторінку в славному літописі освітнього закладу. Свято пройшло з чітким дотриманням вимог листа МОН № 1/9-488 від 28.08.20 року «Про неухильне дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50».

Детальніше...

Традиційна благодійна акція «Святий Миколай – воїнам ООС» Ірпінський військовий шпиталь

18 грудня представники учнівського самоврядування Ліцею черговий раз відвідали військовий шпиталь м. Ірпеня Київської області. За рішенням Ради Ліцею пораненим військовослужбовцям учасникам АТО та ООС, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовій частині А2923 Ірпінського військового шпиталю Міністерства Оборони України були передані предмети першої необхідності, засоби дезінфекції та засоби особистої гігієни. Також пацієнтам відділення «Травматології» та «Центру реабілітації пацієнтів з ампутованими кінцівками» до Дня Святого Миколая діти приготували солодкі набори.

Детальніше...

«Present Challenge 2021»

Навіть в умовах карантину педагогічний колектив Ліцею та сім’ї ліцеїстів приєдналися до щорічної благодійної акції Міжнародного благодійного фонду Гарних справ спільно з Громадською організацією «Українські родини» зі збору подарунків для дітей соціально вразливих категорій під назвою «Present Challenge 2021».

Детальніше...

«Україна звитяжна»

До Дня Збройних Сил України серед учнів  11-х класів відбувся інтелектуальний турнір  «Україна звитяжна». У сучасній пізнавальній грі про військову героїку України від княжих часів до наших днів ерудитів Ліцею чекали  питання щодо цікавих фактів про видатних українських полководців, діяльність військових формувань, про зброю, визначні та маловідомі битви на українських землях.

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79