Новини

Пам'ятаємо!

ВІДЕО                          ВІДЕО1

Ліцей в умовах карантину

До уваги всіх учасників освітнього процесу!

З 5 квітня 2021 року освітній процес відбуватиметься в Ліцеї з використанням технологій дистанційного навчання. Розклад онлайн уроків доступний на сайті "Організація навчання під час карантину" (L79.inf.ua) в розділі "Дистанційне".

Ліцей в умовах карантину (перейти)

Детальніше...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо команду Ліцею «ЛІТаври», яка з 12 березня по 12 квітня 2021 року взяла участь у військово-спортивних національно-патріотичних змаганнях серед учнівської молоді міста Києва «Честь і звитяга», присвячених Дню добровольця, та посіла III місце у військово-історичному конкурсі «Відун»!

Детальніше...

150-а річниця від дня народження Лесі Українки в Ліцеї.

5 березня в Ліцеї було проведено літературно-музичну композицію «Лесиними стежками», яка була присвячена 150-й річниці від дня народження геніальної української поетеси, драматурга, громадської діячки, величного класика, мужньої жінки і прекрасної людини Лесі Українки.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду Ліцею «ЛІТаври», якіз 19 лютого по 4 березня 2021 року взяли участь у міському творчо-мистецькому фестивалі «ВАТРА», присвяченому Дню Пам’яті Героїв Небесної Сотні та посіли III місце в номінації «Літературна творчість» (середня вікова категорія) та III місце в номінації «Літературна творчість» - Інтернет-голосування!

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79