Предметні олімпіади

Переможці та призери Всеукраїнських предметних олімпіад

 

2014-2015 навчальний рік

 

Предмет

Прізвище, ініціали

Місце

Російська мова та література

Посвистак А.

ІІ

Історія

Огієвський А.

ІІ

Горблюк О.

ІІІ

Хімія

ТищенкоЮ.

І

Лактіонова Є.

ІІ

Ільченко А.

ІІІ

Українська мова та література

Мосійчук О.

ІІ

Мороз А.

ІІ

Бречко О.

ІІІ

Тіщенко Ю.

ІІІ

Посвистак А.

ІІІ

Образотворче мистецтво

Гардашук Р.

І

Цикановська В.

ІІ

Тіщенко Ю.

ІІ

Малиновська Ю.

ІІІ

Інформаційні технології

Лінійчук А.

ІІ

Мельник В.

ІІ

Гальченко В.

ІІ

Мороз А.

ІІІ

Бойко В.

ІІІ

Малиновська Ю.

ІІІ

Перелука Д.

ІІ

Щуцький О.

ІІІ

Ковтуненко Ю.

ІІІ

Цикановська В.

ІІІ

Федоренко Г.

ІІІ

Мироненко М.

ІІ

Гардашук Р.

ІІІ

Комп’ютерна графіка

Тіщенко Ю.

І

Гардашук Р.

ІІ

Мельник В.

ІІІ

Веб-дизайн

Цикановська В.

І

Лобус Ю.

І

Гардашук Р.

І

Мироненко М.

ІІ

Анімація

Байло В.

ІІ

Перелука Д.

ІІ

Цикановська В.

ІІ

Смоголь А.

ІІІ

Правознавство

Михайлик Б.

ІІІ

Огієвський А.

ІІІ

Мосійчук О.

ІІІ

Зарубіжна література

Іванова А.

ІІІ

Англійська мова

Гардашук Р.

ІІ

Фізика

Гальченко В.

ІІ

Педагогіка та психологія

Третьякова В.

ІІІ

Гардашук Р.

ІІІ

 

2013-2014 навчальний рік

 

Предмет

Прізвище, ініціали

Місце

 

Російська мова та література

Посвистак А.

II

 

Козир О.

III

 

Мосійчук О.

III

 

Цикановська В.

III

 

Гардашук Р.

III

 

Історія

Горблюк О.

III

 
 

Гардашук Р.

III

 

Хімія

Посвистан А.

I

 

Мосійчук О.

II

 

Орел В.

III

 

Українська мова та література

Мороз А.

I

 

Мосійчук О.

I

 

Гальченко В.

III

 

Гречко В.

III

 

Гардашук Р.

III

 

Посвистак А.

III

 

Образотворче мистецтво

Мороз А.

III

 

Ерік С.

III

 

Говорушак Н.

II

 

Цикановська В.

I

 

Інформатика

Твердохліб С.

II

 

Інформаційні технології

Цикановська В.

I

 

Зубрицька В.

I

 

Ковтуненко Ю.

III

 

Гардашук Р.

III

 

Мироненко М.

III

 

Осипьонок М.

II

 

Комп'ютерна графіка

Сидоренко К.

I

 

Порохняк С.

II

 

Дементьєва О.

II

 

Ерік С.

II

 

Мороз А.

II

 

Лінійчук А.

III

 

Соломатін С.

III

 

Карась А.

III

 

Мосійчук О.

I

 

Говорущак Н.

II

 

Ковтуненко Ю.

III

 

Козир О.

III

 

Цикановська В.

I

 

Гардашук Р.

I

 

Мілютин Д.

II

 

Мироненко М.

III

 

Передерій Н.

III

 

Веб-дизайн

Козир О.

I

 

Мосійчук О.

III

 

Цикановська В.

II

 

Коробко О.

I

 

Мироненко М.

II

 

Гардашук Р.

III

 

Орел В.

I

 

Анімація

Смоголь А.

I

 

Перелука Д.

II

 

Цикановська В.

I

 

Євмінова Є.

II

 

Коробко О.

II

 

Правознавство

Цикановська В.

III

 

Світової літератури

Маліновська Ю.

III

 

Козир О.

III

 

Огієвський А.

III

 

Цикановська В.

III

 

Англійська мова

Мосійчук О.

II

 

Порохняк Н.

II

 

Гардашук Р.

III

 

Філіпенко В.

II

 

Мурзін І.

II

 

Біологія

Орел В.

II

 

Гардашук Р.

III

 

Русакова П.

III

 

Географія

Гардашук Р.

III

 

 

2012-2013 навчальний рік

 

Предмет

Прізвище, ініціали

Місце

Російська мова та література

Посвистак А.

ІІ

Мосійчук О.

ІІ

Бевз А.

ІІ

Козир О.

ІІІ

Горблюк О.

ІІІ

Кудряшова О.

ІІІ

Хімія

Гончар А.

ІІ

Мірутенко Є.

ІІІ

Українська мова та література

Козир О.

ІІІ

Гардашук Р.

ІІІ

Орел В.

ІІІ

Образотворче мистецтво

Перелука Д.

ІІІ

Математика

Кузьмін О.

І

Андреєв Д.

ІІІ

Гальченко В.

ІІІ

Інформатика

Кузьмін О.

І

Твердохліб С.

ІІІ

Інформаційні технології

Передерій Н.

І

Гардашук Р.

І

Мілютін Д.

ІІ

Мироненко М.

ІІІ

Орел В.

ІІІ

Супинський С.

ІІІ

Комп'ютерна графіка

Євмінова Є.

І

Передерій Н.

ІІ

Звєрєва С.

ІІ

Козир О.

ІІІ

Говорущак Н.

ІІІ

Ковтуненко Ю.

ІІІ

Василашко Д.

ІІІ

Веб-дизайн

Бевз А.

І

Козир О.

І

Коробко О.

І

Орел В.

І

Мосійчук О.

ІІ

Гардашук Р.

ІІ

Осіпьонок М.

ІІ

Василашко Д.

ІІ

Федоренко Г.

ІІІ

Мироненко М.

ІІІ

Мілютін Д.

ІІІ

Горблюк О.

ІІІ

Анімація

Коробко О.

ІІІ

Козир В.

ІІІ

Правознавство

Гардашук Р.

ІІІ

Світової літератури

Іванова А.

ІІІ

Передерій Н.

ІІІ

Англійська мова

Мурзін І.

ІІ

Когут З.

ІІ

Магала Б.

ІІ

Землянухіна Г.

ІІІ

Біологія

Солод А.

І

Гардашук Р.

ІІІ

Зубрицька В.

ІІІ

 

2011-2012 навчальний рік

 

Предмет

Прізвище, ініціали

Місце

Російська мова та література

Бакун С.

ІІІ

Мазур А.

ІІ

Кудряшова О.

ІІ

Історія

Горблюк О.

ІІІ

Географія

Мірутенко Є.

ІІІ

Гардашук Р.

ІІ

Хімія

Гардашук Р.

III

Гончар А.

ІІ

Фізика

Горблюк О.

ІІІ

Українська мова та література

Орлова А.

ІІ

Мосійчук О.

ІІ

Огієвський А.

ІІІ

Козир О.

ІІІ

Посвистак А.

ІІІ

Гардашук Р.

ІІІ

Образотворче мистецтво

Вітчинова Е.

ІІІ

Євмінова Є.

ІІІ

Математика

Чернієнко В.

III

Комп'ютерна графіка

Козир О.

І

Говорущак Н.

І

Огієвський А.

ІІ

Федоренко Г.

ІІ

Євмінова Є.

І

Гардашук Р.

ІІ

Костюк А.

ІІІ

Веб-дизайн

Бевз А.

ІІІ

Козир О.

ІІІ

Коробко О.

І

Книш І.

ІІ

Мироненко М.

ІІІ

Перепилиця В.

ІІІ

Горблюк О.

ІІІ

Євмінова Є.

ІІ

Орел В.

І

Осипьонок М.

ІІ

Войтович А.

ІІІ

Дзюбенко І.

ІІ

Ільчишин Д.

ІІІ

Чернієнко В.

І

Костюк А.

ІІІ

Галковський Є.

ІІІ

Галковський Є.

І

Анімація

Василашко Д.

ІІ

Коробко О.

ІІІ

Англійська мова

Денісьєв Д.

ІІІ

Омельченко .

ІІ

Мурзін І.

ІІ

Орел В.

ІІ

 

 



Ліцей Інформаційних Технологій №79