Інноваційні проекти Ліцею

  1. Створення єдиного інформаційниого простору "ІТ-освіта"(Ломаковська Г. В., Корпорація "Інком")
  2. Дидактичні основи створення навчального обладнання для середніх загальноосвітніх шкіл. (Спільно з лабораторією шкільного обладнання Інституту педагогіки АПН України Волинський В.А., Вареник В.В., Клунник Л.О.)
  3. Впровадження інформаційних технологій у курс початкової та середньої школи – „Сходинки до інформатики”, "Інформатика".(Ломаковська Г.В.)
  4. Апробація педагогічних програмних засобів навчання спільно з КМПУ ім. Б Грінченка.(Русак С.В., Дімова Е.Г.)

У Ліцеї створюються умови для розкриття творчого потенціалу учнів, залучення старшокласників до науково-дослідницької та експериментальної діяльності в Малій академії наук. Протягом десяти років учні Ліцею є учасниками шкільного наукового товариства „ЛІТосфера”, посідають призові місця на районних та міських етапах Всеукраїнського конкурсу МАН. Учні Ліцею щорічно беруть участь у науково-практичних конференціях вищих навчальних закладів: Всеукраїнській учнівській конференції – конкурсі на кращу науково-дослідницьку роботу „Універсіада” (Київський міжнародний університет), Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції „Наукова робота молоді в світі вимог Болонського процесу” (Європейський університет).Ліцей Інформаційних Технологій №79