ХІХ Міжнародний фестиваль «Співдружність»

Традиційно делегація Ліцею разом із делегаціями гімназії Хааберсті Таллінна (Естонія) та Гімназії № 34 м. Мінська (Білорусь) взяли участь у ХІХ Міжнародному фестивалі «Співдружність», який в цьому році проходить в online форматі з 18 грудня по 14 січня.

Мета фестивалю - розвиток молодіжної співпраці, розширення міжнародних зв’язків, ознайомлення молоді з історією, культурою та освітою європейських країн. Фестиваль проходить під гаслом: «Подорож у Різдво».

18 грудня відбулося відкриття фестивалю в Zoom конференції. Зі словами вітання директор Ліцею Ганна Віталіївна Ломаковська - засновник Міжнародного фестивалю «Співдружність» - відкрила фестиваль. Ганна Віталіївна закликала підтримувати традиції проведення фестивалю, розвитку дружніх відносин між нашими країнами. Учасники фестивалю презентували себе та познайомили з традиціями та звичаями Різдва у своїх країнах. Представники команди Ліцею у прямому ефірі взяли інтерв’ю у п’ятикласників перед прийняттям їх до лав ліцеїстів та презентували відеофільм щодо традицій святкування Дня Святого Миколая в Україні. День відкриття фестивалю був дуже насиченим та емоційним. Всі учасники отримали величезний заряд позитивних емоцій.

ВІДЕО

Далі буде…

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79