Майбутня наукова еліта України в гостях у Бориса Євгеновича Патона

24 січня 2020 року відбулася знакова подія в житті Ліцею - лідери учнівського самоврядування зустрілися з Президентом Національної академії наук України, випускником школи № 79 Борисом Патоном. Зустріч відбувалася в робочому кабінеті Бориса Євгеновича в Інституті електрозварювання імені Євгена Патона НАН України.

Борис Євгенович - уособлення нашої епохи, всесвітньо відомий український вчений, людина, якій притаманні фантастична енергія і невтомна працездатність. Під час змістовної розмови у невимушеній атмосфері учні відчули наскільки він доброзичливий і відкритий для спілкування, та, незважаючи на зайнятість, цікавиться життям Ліцею та його надбанням.

Ліцеїсти розповіли президенту Національної академії наук України про свої успіхи та досягнення в навчанні, перемоги на Міжнародних олімпіадах, творчі здобутки, а випускники поділилися планами  на майбутнє. Борис Євгенович зазначив, що неможливо досягти успіху без щоденної праці над собою та бажання перемоги.

«Україна була та є державою наукового прогресу та інтелекту, і сьогодні потребує вас, як гідну наукову зміну», - підкреслив видатний учений.

Борис Патон порадив учням не боятися експериментувати для досягнення успіху та з гідністю носити почесне звання ліцеїста.

…«Ліцею № 79, яким пишається вся Україна. Успіхів вам та великого щастя! Люблю вас та радію вашим успіхам.

Щиро ваш,

Борис Патон».

 

 

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79