«ІТ-Освіта» в дії! Профорієнтаційний майстер-клас для ліцеїстів «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності та конфлікту»

6 грудня 2019 р. Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках співпраці з Ліцеєм інформаційних технологій № 79 провів майстер-клас за темою: «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності й конфлікту».

Учасники заходу – учні 10-х класів Ліцею отримали інформацію про цікаві факти з історії виникнення теорії ігор, її використання в різних сферах життєдіяльності людини (професійний спорт, політика, економіка), за допомогою математичних розрахунків навчилися обирати оптимальні стратегії, знаходити виграшні комбінації в різних ситуаціях (ігри «Нім», «Шахи» та ін.).

Подібні заходи сприяють розвитку інформаційних компетентностей учасників науково-педагогічого  проекту МОН України «ІТ-Освіта» та створюють умови для розкриття творчого потенціалу ліцеїстів, їх профорієнтації  у сучасній сфері ІТ-індустрії.Ліцей Інформаційних Технологій №79