Традиційне свято "За честь школи" та Свято "Останній дзвоник" у Ліцеї

31 травня  в Ліцеї відбулося традиційне Свято «За честь школи». В цей же час Останній шкільний дзвоник пролунав і для наших випускників.

Привітати зі святом учнів, вчителів та батьків із завершенням навчального року завітав заступник голови Піклувальної Ради Ліцею Юрій Щербань.

Директор Ліцею Ганна Ломаковська підвела підсумки навчального року та вручила ліцеїстам грамоти, подяки і дипломи за успіхи у навчанні, спорті та культурному житті Ліцею.

Традиційно на святковій лінійці було оголошено результати конкурсу «Клас року-2019»: ІІ місце – 9-Б клас, ІІІ місце – 11-А клас. Учні 10-Б класу номіновані «За перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін».

Наймолодші учні Ліцею порадували випускників віршами, побажали їм успіхів у дорослому житті.

Талановита випускниця Ліцею, призерка Міжнародної олімпіади з комп’ютерних технологій  «INFOMATRIX» Локтіонова Є. за традицією передала Ключ від Країни Знань учениці 10-Б класу Заболотній В., яка має високі успіхи у навчанні.

Право дати останній дзвоник отримав учень 11-А класу, золотий призер Міжнародної олімпіади з комп’ютерних проектів INFOMATRIX-ASIA    Товарних В. та учениця 1-го класу  Даниленко К.

Красиві, високі, стрункі одинадцятикласники граціозно закружляли у ритмі віденського вальсу, який був ніжним та зворушливим.Ліцей Інформаційних Технологій №79