Відзначення в Ліцеї 74-ї річниці вигнання нацистів з України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва

Друга світова війна принесла з собою трагедії, віроломства та зруйновані долі. Все людство із сумом та гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій рідній землі.

До відзначення в Ліцеї 74-ї річниці вигнання нацистів з України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва в Ліцеї були проведені Уроки пам’яті та класні години. 

Учителі філології Ліцею з учнями 6-11-х класів провели літературні читання поезії Д.О.Луценка, присвячені Другій світовій війні за темою: «Сплять солдати в степах під волошковим небом Європи». 

Учні 10-11-х класів переглянули та обговорили з учителями історії художню стрічку режисера С.М. Цибульника «Немає невідомих солдат».

Учні 7-х класів із учителем образотворчого мистецтва влаштували тематичний художній вернісаж: «Не зароста стежина слави понад Славутичем-Дніпром». 

Учні 8-х класів разом з класними керівниками відвідали Музею історії Києва. Під час екскурсії діти ознайомились з експозиціями та проектами музею, почули розповіді про Київську оборонну операцію. Екскурсія нагадала ліцеїстам про справжні цінності людства, які є запорукою щасливого майбутнього в Україні.Ліцей Інформаційних Технологій №79