«Світ навиворіт». Запрошує Дмитро Комаров.

22 жовтня учні та вчителі Ліцею відвідали прем’єру нового сезону екстремального тревел-проекту «Світ навиворіт», яку презентував у Міжнародному центрі культури і мистецтв відомий мандрівник, випускник нашого Ліцею - Дмитро Комаров.

Телеведучий розповів, як потрапив у саме серце диких джунглів та у місце, де панує вічне свято –  невідому Бразилію. Всі присутні захоплено спостерігали на відеофрагментах,  як у Бразилії поєдналися два різні світи: первісне життя диких племен та цивілізація. Вражаючими для всіх були унікальні кадри, де телеведучий не раз ризикував своїм життям, щоб відзняти сюжет.

На цій творчій зустрічі Дмитро показав те, що глядач ще ніколи не бачив: амазонські ліси з екзотичними тваринами, прадавні традиції місцевих племен та яскраві фестивалі, на які збирається вся країна. 

Приємним було й те, що ми стали свідками візиту улюблениці мільйонів глядачів, зірки, яку пам’ятає вся Україна та Східна Європа, головної актриси відомого бразильського серіалу «Рабиня Ізаура» Луселії Сантуш.

Дякуємо Дмитру Комарову за запрошення і чекаємо нових сюжетів!

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79