Перше вересня – День Знань!

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти з жодними відчуттями з нашого дитинства. День знань у нашому Ліцеї завжди відрізняється яскравістю вражень, нових надій і несподіваних зустрічей.

Урочисто, під козацький марш, на свято завітали наші традиційні казкові герої – Козак з братом своїм меншим Котигорошком, які привітали всіх зі святом та подарували першокласникам козацьку шаблю, заповідаючи малюкам боротися з лінощами.

Великих успіхів та нових звершень побажали ліцеїстам директор Ліцею Ганна Ломаковська та присутні почесні гості: голова Піклувальної Ради Ліцею Олександр Кардаков та заступник голови Юрій Щербань.

Ми продовжуємо  підтримувати акцію добра «Замість квітів – допомога українським військовим».Зібрані кошти лідери учнівського самоврядування Ліцеюпередадуть для поранених Ірпінського військового шпиталю.

Урочисту лінійку яскраво прикрасили пісенний та хореографічний виступи наших талановитих учнів. Під Гімн Ліцею всідружно випустили в небо синьо-жовті кульки з надією на зліт своїх мрій та сподівань.Ліцей Інформаційних Технологій №79