Традиційне свято "За честь школи" та Свято "Останній дзвоник" в Ліцеї

30 травня  Ліцей відзначив  50-річний ювілей традиційного Свята «За честь школи». В цей же час Останній шкільний дзвоник пролунав і для наших випускників.

Привітати зі святом учнів, вчителів та батьків із завершенням навчального року завітали почесні гості – заступник голови Піклувальної Ради Ліцею Юрій Щербань, заступники декана факультету «Автоматизація та інформаційні технології» КНУБА Соболевська Л.Г. та Терентьєв О.О.

Директор Ліцею Г.В. Ломаковська підвела підсумки навчального року та вручила ліцеїстам грамоти, подяки і дипломи за успіхи у навчанні, спорті та культурному житті Ліцею. Ганна Віталіївна побажала учням активно відпочити та з новими силами сісти за шкільну парту у новому навчальному році, а випускникам – обрати собі шлях та прямувати впевнено, не забувати про рідну школу, любити і цінували свою Батьківщину.

Традиційно на святковій лінійці було оголошено результати конкурсу «Клас року-2018»: І місце – 10-А клас, ІІ місце – 11-А клас, ІІІ місце – 8-Б клас.Наймолодші учні Ліцею порадували випускників віршами, побажали їм успіхів у дорослому житті.

Традиційно випускники передавали Ключ від Країни Знань учням 10-х класів, танцювали прощальний вальс, запускали повітряні кульки у небо, загадуючи заповітні бажання.

  

 Ліцей Інформаційних Технологій №79