Районний семінар учителів математики. Впровадження STEM-освіти.

20 березня на базі Ліцею відбувся районний семінар учителів математики, тематикою якого став один з основних освітніх трендів - STEM-освіта. Акцент семінару ставився на якісне  впровадження STEM-освіти; інноваційні методи, засоби та форми організації навчального процесу згідно до Концепції "Нової української школи".

Вчителі кафедри математики  Ліцею презентували власний досвід реалізації STEM-освіти шляхом впровадження інтегрованого, міжпредметного та проектного підходу до навчання. До уваги учасників  семінару були представлені учнівські проекти  "Трикутник в українській вишивці" та унікальний проект випускників "Система тестування опорних фактів геометрії шляхом обробки природньої мови з використанням нейромереж" (учні 11-А кл. Жариков О., Байло В., Зауткін В., керівники: Хоменко В.І., Ломаковська Г.В.).

Даний проект став  стартовою розробкою програмного забезпечення до виданого вчителями кафедри "Збірника опорних фактів геометрії та завдань з математики", що викликало живий інтерес учителів, адже проект ставив собі за мету прискорення  перевірки багатовекторних теоретичних знань шкільного курсу. Збірник подано на розгляд комісії науково-методичної ради з питань освіти МОН України для отримання грифу «Рекомендовано для використання».

Семінар багатогранно  висвітив можливості компетентнісного підходу в освітньому процесі та його плідної результативності.

 Ліцей Інформаційних Технологій №79