«Поезія-це завжди неповторність»

«Душа летить в дитинство, як у вирій, 
Бо їй на світі тепло тільки там». 
Ліна Костенко

До творчості видатної української поетеси Ліни Костенко долучилися наймолодші учні Ліцею з літературно-музичною композицією «Поезія-це завжди неповторність»

Поетеса часто звертається до теми дитинства. Її поетичні образи для дітей особливі: вони пробуджують почуття прекрасного, залучають дітей до художнього сприйняття світу.

Під час літературно-музичного вернісажу діти читали вірші зі збірки Ліни Костенко «Бузиновий цар», якіпройняті живим відчуттям різнобарвності світу. Її вірші для дітей опоетизовують живу природу, виховують увагу до навколишнього середовища,навчають фантазувати, спостерігати й відкривати таємниці прекрасного. Учні завзято виконували пісні, покладені на слова Ліни Василівни.

До проведення літературно-музичного проекту долучилися учні 6-7-х класів, які розповіли цікаві біографічні дані з життя геніальної особистості. Батьки маленьких ліцеїстів допомогли у створенні малюнків до віршів.

Кожне свято в нашому Ліцеї – це феєричне театралізоване дійство, під час якого педагоги, учні та батьки об’єднуються в одну велику дружню родину.

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79