День української писемності та мови в Ліцеї

До Дня української писемності та мови в Ліцеї відбулася цікава зустріч учнів із заступником директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка Національної академії наук України Гальченком С.А.
У ході зустрічі перед ліцеїстами відкрилися цікаві маловідомі сторінки із життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка. Протягом зустрічі учні мали чудову нагоду почути живу розмовну та літературну мову. Із уст літератора лунали поезії Тараса Григоровича, насичені ліризмомта сповнені роздумів про наше сьогодення. Учні слухали, затамувавши подих, бо у роздумах і віршах виражалися такі близькі всім почуття, такі святі поняття: мати і батько, рідна хата та рідний край. Із великим захопленням учні розглядали копії захалявної книжечки та першого видання «Кобзаря».
На завершення зустрічі ліцеїсти мали можливість отримати відповіді на запитання,  сфотографуватися напам’ять із науковцем, а  він у свою чергу  побажав ліцеїстам вірити у себе та краще майбутнє України.Ліцей Інформаційних Технологій №79