День Ліцею

20 жовтня традиційно учні та педагогічний колектив відсвяткували День народження Ліцею. Ми перегорнули 113-ту сторінку в славному літописі нашого навчального закладу.

Традиції живуть тоді, коли їх підтримують і зберігають. У Ліцеї продовженням власних традиційу 1-11-х класах батьками учнів були проведені цікаві уроки (графік проведення батьківських уроків).

Нові учні та вчителі відвідали Музей історії Ліцею. Учні початкової школи підготували виставку дитячих робіт «Осінній вернісаж».

Цього дня традиційно до лав ліцеїстів було урочисто прийнято учнів 5-х класів, які представили свої класні колективи блискучими виступами. Закінчилося свято урочистою лінійкою, на якій директор Ліцею Ганна Ломаковська привітала вчителів та ліцеїстів зі святом, а голова Піклувальної Ради Ліцею Олександр Кардаков традиційно нагородив Подяками та цінними подарунками призерів Міжнародних олімпіад, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та вчителів, які підготували цих учнів. Олександр Юрійович зазначив, що шлях, який відкривається перед ліцеїстами – тернистий, але лише успішна та впевнена у своїх силах молодь зуміє збудувати сильну та суверенну державу. Заступник голови Піклувальної Ради Ліцею Юрій Щербань звернувся до ліцеїстів зі словами привітання, побажаннями успіхів у навчанні, натхнення  і подальших  перемог.

По закінченню свята дітям влаштували «солодкі столи» та організували тематичні екскурсії по місту.

 

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79