Щиро вітаємо зі святом Першого дзвоника – Днем знань!!!

1 вересня Ліцей інформаційних технологій №79 Печерського району м. Києва привітно відчинив свої двері для дітей та їхніх батьків. На святкову лінійку зібралася вся ліцейна родина. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Ідея вільної соборної України звучала у виступах учнів та гостей свята, у барвах вишиванок школярів. 

До урочистостей приєдналися перший заступник голови Печерської районної в м. Києві державної адміністрації Дмитро Загуменний та Голова Піклувальної Ради Ліцею Олександр Кардаков.  Дмитро Загуменний привітав з початком нового навчального року і учнів,  і тих, хто щоденно віддає учням свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України. Олександр Кардаков побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. 

На цьогорічному святі в Ліцеї продовжили благодійну національно-патріотичну акцію "Замість квітів - допомога пораненим АТО". Зібрані кошти з благодійної акції лідери учнівського самоврядування Ліцею вручать пораненим бійцям Ірпінського військового шпиталю.

Учимося бути мудрими, добрими, людяними!

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79