Візит освітян Естонії

Візит освітян Естонії

У рамках роботи над проектом «Європейські цінності та стандарти у сфері освіти»  з метою ознайомлення з системою освіти України, участі у спільних проектах, обміну досвідом наш Ліцей приймав делегацію освітян Гімназії Хааберсті (м. Таллінн, Естонія) на чолі з директором гімназії Антонюк І.М.

Представники естонської делегації відвідували відкриті уроки та спортивні змагання, брали участь у заходах Тижня початкової школи, були присутніми на захисті проектів випускників «ІТ-Освіти», знайомилися з визначними пам’ятками історії та архітектури м. Києва. Учителі Ліцею мали нагоду поспілкуватися з естонськими колегами, порівняти навчальні програми, а гості - ознайомитися з навчально-методичним забезпеченням навчально-виховного процесу  ЛІТ № 79. Навчальними закладами був започаткований спільний міжнародний проект «Дигіміст культур».

Мета проекту: розвиток інтересу учнів до культури та історії рідного міста, зокрема історичних та культурних пам’яток, цікавих архітектурних споруд засобами інформаційних технологій; популяризація національної культурної спадщини, шедеврів європейського будівництва в освітньому інтернет-просторі.

У рамках проекту буде організований конкурс з інформаційних технологій (виконання практичних завдань з опрацювання зображень урізних програмних середовищах, цифрових інструментів Google для комунікації та оприлюднення результатів конкурсу) для  учнів 7-9 класів Haabersti Vene   Gümnaasium м. Таллінна та 8-10 класів Ліцею інформаційних технологій №79 м. Києва.

Ми впевнені, що такі проекти допоможуть поглибити знання молоді, яка є найбільш активною, творчою, мобільною частиною суспільства, та сприятимуть наближенню нас до європейської спільноти.

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79