Підсумкова конференція ліцейного наукового товариства «ЛІТосфера»

16 березня в Ліцеї відбулась підсумкова конференція ліцейного наукового товариства «ЛІТосфера». Переможці І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України представили свої наукові проекти та поділилися досвідом їх виконання. Під час виступів ліцеїсти продемонстрували вміння публічного захисту своїх наукових робіт.

І місце на І (районному) етапі у категорії «Інформатика та англійська мова» посів Герасимов Є., учень 11-А класу з проектом на тему: «Проблеми розробки освітніх програм» (керівники Ломаковська Г.В., Ходжаян І.Р.);

І місце на І (районному) етапі та ІІІ місце в ІІ (міському) етапі у категорії «Географія» посів Гальченко В., учень 10-Б класу з проектом «Географія нерухомості міста Києва та Київської області» (керівник Луценко С.В.).

Слухачі МАН, учні 9-А класу Ліцею також взяли активну участь у конференції:

Локтіонова Є.: проект «Екологія та аграрні науки» (категорія «Біологія»), керівник Іващенко Ю.П.

Емухварі Т.: проект «Сприяння розвитку вікових фізичних здібностей» (категорія «Біологія та фізичне виховання»), керівник Галатинюк М.І.

Юні ліцеїсти-науковці побажали усім старшокласникам творчих успіхів, наснаги та перемог!

До фіналу Міжнародної олімпіади з комп’ютерних технологій «INFOMATRIX» увійшов проект учнів Ліпського Д. та Локтіонової Є. «Створення мобільного додатку для експрес-тестування якості харчових продуктів» Олімпіада відбудеться 13-17 квітня в м. Алмати (Казахстан).

Бажаємо перемоги нашим ліцеїстам!!!Ліцей Інформаційних Технологій №79