«Міс та Містер Печерськ»

Україна здавна славиться своїми красунями. Їм в усі віки притаманні неповторність, врода, розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія. Та не були б вони такими, якби поруч не було сильних, сміливих, завзятих, веселих та надійних чоловіків. Саме такими рисами наділені учні 10-А класу нашого Ліцею – Шпак Діана та Богдан Андрій - учасники конкурсу «Міс та Містер Печерськ»

Відповідно до умов конкурсу наша пара зіграла ролі та образи Ніни та Шурика із відомого фільму легендарного режисера Леоніда Гайдая «Кавказька полонянка». Глядачі та шановне журі були зачаровані розкритими індивідуальністю та артистизмом, які Діана та Андрій продемонстрували під час конкурсу. Запрошений гість – член журі Віктор Яблонський, учасник Х-фактору, соліст гурту «Клей Угрюмого» зазначив артистизм наших учасників та всіх порадував своїм виступом.

Про цю корону потай мріє ледь не кожна дівчина… Далеко не кожен хлопець наважиться поборотися за цей титул…Але саме наші талановиті конкурсанти отримали головний титул - «Міс та Містер Печерськ-2017».

Вітаємо переможців!!!Ліцей Інформаційних Технологій №79