Презентація профільної освіти в Ліцеї

1 лютого наш Ліцей відвідала делегація Міністерства освіти і науки Естонії з метою  ознайомлення  з організацією профільної освіти в навчальному закладі на основі сучасних підходів та нових педагогічних методик.

Раднику Методологічного освітнього центру INNOVE  Kaile Piiskop, проектному координатору з питань розвитку та співпраці Посольства Естонії в Києві Анастасії Михайловій, директору Департаменту професійної освіти МОН України Миколі Кучинському та головному спеціалісту відділу науки, прогнозування та аналізу цільових програм Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Ірині Піщанській були представлені досягнення учнів та педагогічного колективу Ліцею на міжнародному рівні, методичні посібники, підручники та робочі зошити вчителів Ліцею, презентації інноваційних освітніх матеріалів та науково-методичних проектів у сфері ІТ-Освіти.

Зарубіжні колеги та гості були ознайомлені з моделлю сучасного випускника Ліцею, яка формує новітні предметні, соціальні та особистісні компетентності учнів.

Учасники зустрічі були позитивно налаштовані щодо подальшої співпраці, обміну досвідом та  участі у спільних інноваційних освітніх проектах.Ліцей Інформаційних Технологій №79