Благодійна акція «Святий Миколай – воїнам АТО». Ірпінський військовий шпиталь

20 грудня представники учнівського самоврядування Ліцею черговий раз відвідали військовий шпиталь м. Ірпеня Київської області та зустрілися з пораненими бійцями АТО. За рішенням Ради Ліцею кошти, зібрані під час благодійного ярмарку, що проходив під гаслом: «Святий Миколай – воїнам АТО», передані одному із поранених, який потребує складного лікування. До участі у благодійній акції активно долучилися родини ліцеїстів, які передали для хірургічного та неврологічного відділень речі першої необхідності, засоби особистої гігієни, білизну тощо.

Учні Ліцею пригостили домашніми смаколиками кожного захисника, привітали з Новорічними та Різдвяними святами, побажали здоров’я, щастя та миру!

Начальник військово-медичного клінічного Центру особового складу ЗСУ Кіх А.Ю. та заступник начальника з виховної роботи Яремчук І.Г. вручив ліцеїстам Подяку за те, що у цей нелегкий для України час вони підтримують поранених бійців, піклуються про їхнє здоров’я та моральний дух.Ліцей Інформаційних Технологій №79