"16 днів проти насильства" в Ліцеї інформаційних технологій № 79

«Мій улюблений світ  -

Без насильства,

Без жорстокості, болі і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова»...

Ірина Супрун

З 25 листопада по 9 грудня в Ліцеї проводилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У рамках акції для учнів 1-4-х класів були проведені виховні бесіди за темою: «Незнайомі люди. Правила поведінки» та тематичні класні години для учнів 5-11-х класів «Право дитини на захист від насильства»із демонстрацією мультимедійних презентацій.

Лідери учнівського самоврядування Ліцею поширили серед ліцеїстів буклети за темою: «Дитинство проти насильства», які створили гуртківці на заняттях з інформаційних технологій.

У творчому конкурсі «Наші долоні проти насильства» взяли участь найменші учні Ліцею, протистоявши таким чином насиллю.

Психолог Ліцею Демура О.О. провела майстер-клас для учнів 5-8-х класів «Як розпізнати насильство в школі», з метою розпізнати, не допустити та вміти захиститись.

З лекцією «Попередження насильства» до Ліцею завітали представники УПП УПП у м. Києві ДПП лейтенанти поліції Корецька Т.О. та Бошко О.А., які розповіли учням про правові та організаційні основи попередження насильства.

Для учнів 10-11-х класів представникиЦентру соціальної служби Печерського району провели тренінг з питань проведення акції «16 днів проти насильства», у ході якого за допомогою медіазасобів учні мали змогу побачити альтернативні шляхи виходу з кризових ситуацій та усвідомити, що кожен із нас сам відповідальний за своє життя.

«Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних»…
Ліцей Інформаційних Технологій №79