Крок до європейської освіти

На  запрошення  Гімназії Хааберсті (м. Таллінн, Естонія) в рамках роботи над проектом «Європейські цінності та стандарти у сфері освіти»  відбувся візит  директора Ліцею інформаційних технологій №79  Печерського району міста Києва  Ломаковської Г.В. до Естонської Республіки. Мета поїздки: ознайомлення з системою освіти Естонії, участь у спільних проектах, обмін досвідом, підписання договору про співпрацю.

З 14 листопада до 21 листопада в Гімназії відбулося багато цікавих та пізнавальних заходів: педагогічна рада, майстер-класи на лаптопах, конкурс ораторського мистецтва, заняття з робототехніки у початковій школі, візит до навчально-технологічного центру «Мекторі» при Талліннському технічному університеті.

Найцікавішим було спілкування з учителями та учнями Гімназії Хааберсті,  встановлення «живих» контактів, пізнання історії та культури Естонської Республіки. У актовій залі Гімназії урочисто, в присутності викладачів, учнів  та адміністрації  була підписана угода про співпрацю  між Ліцеєм інформаційних технологій №79  Печерського району міста Києва  та Гімназії Хааберсті міста Таллінн.
Ліцей Інформаційних Технологій №79