Проект "Картка учня"

УВАГА! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!

30 січня 2017 року

Останнім часом власникам карток Ощадбанку почали приходити СМС наступного змісту:

«Vasha karta zablokovana na 62 dni.   Info-centr za nomerom: +380-91-92-86-625end www.Oschad-bank.com.ua (зокрема з номеру: +3809-4873604)»

Відповідь представника Ощадбанку:

«Це шахрайські дії. З картами все в порядку. Шановні клієнти! Ми ніколи не надсилаємо SMS і не телефонуємо клієнтам з метою отримання реквізитів платіжної картки  або паролів доступу до WEB/ Mobile-банкінгу. Телефони для дзвінків клієнтам: 38(044) 363-01-33, 38(044) 364-21-21. SMS відправляються від абонента Oschadbank або з номеру 8052»

УВАГА!

Січень 2017

Відповідно до повідомлення представників Ощадбанку, комісія за обслуговування стягуватися не буде. Якщо кошти були сплачені - банк повернув гроші. У випадку неповернення грошей, звертайтеся у відділення ОЩАДБАНКУ (займається питаннями видачі карток) у ТРЦ "Gulliver" за номером (044)5906388. Актуальними залишається можливість скористатися системою "Консультаційний запит" або передача інформації через класного керівника.

Грудень 2016

Щодо повідомлення ОЩАДБАНКУ про сплату комісії за обслуговування, повідомляємо що представники ОЩАДБАНКУ поінформовані та обіцяють вирішити це питання протягом двох тижнів. Для отримання консультацій, акутальними залишаються КОНТАКТИ відділення ОЩАДБАНКУ (займається питаннями видачі карток) у ТРЦ "Gulliver" -  (044)5906388

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРОЕКТУ

 Шановні батьки!

Ви можете звернутися з питаннями щодо проекту:

- скориставшись системою "Консультаційний запит" на сайті Ліцею (у полі "Предмет" впишіть ОЩАДБАНК чи КАРТКА УЧНЯ) або через класного керівника (у довільній формі, у письмовому вигляді);

- зателефонувавши у відділення ОЩАДБАНКУ (займається питаннями видачі карток) у ТРЦ "Gulliver" за номером (044)5906388;

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КАРТКИ КИЯНИНА ТА КАРТКИ УЧНЯ (ОЩАДБАНК)

1. Батьки: копія паспорта (стор. 1, 2 стор. з останнім фото, сторінка ким вклеєне фото, стор. з останнім місцем проживання), копія ідентифікаційного коду, фото 3*4, номер мобільного телефону, на кого оформлюються рахунок АБО номер картки киянина чи картки Ощадбанку (яка оформлена в м. Києві).

2. Діти: копія свідоцтва про народження, копія ідентифікаційного коду (якщо є), фото 3*4.

3. Заповнений бланк заяви на випуск картки учня. Бланк заяви на випуск картки та зразок заповнення (в архівному файлі) /завантажити/.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Текст договору з ОЩАДБАНКом доступний на офіційному сайті установи http://www.oschadbank.ua/ua/. Перейти. Кредитні пропозиції є частиною стандартного договору з банком. Для блокування кредитних варіантів договору достатньо (при отриманні картки) заповнити спеціальну заяву про відмову (бланки заяв будуть у представників ОЩАДБАНКу при видачі карток). 

 


 ПОСИЛАННЯ НА СТОРІНКУ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ:

https://www.kyivcard.com.ua/registration/

ПОСИЛАННЯ НА МОДУЛЬ "ОСВІТА": https://www.kyivcard.com.ua/modules/education/

УВАГА!

Якщо після входу на сайт за прямим посиланням не з’явився функціонал КАРТКИ УЧНЯ -  необхідно оновити сторінку.


 

Отримання ідентифікаційного номеру (ІН) дитини

Для отримання ідентифікаційного номеру (ІН) необхідно звернутися у Центри обслуговування платників податків (ЦОПП), які діють при територіальних органах Державної фіскальної служби (ДФС) за місцем реєстрації

Територіальні органи ДФС України - http://sfs.gov.ua/pro-sfs-ukraini/struktura-/teritorialni-organi/

Територіальні органи головного управління(ГУ) ДФС України в м. Києві - http://kyiv.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/

461-77-00 – консультаційний центр ГУ ДФС в м. Києві

-----------------------------------

Жителі м. Києва звертаються в районні ЦОПП за місцем реєстрації дитини

Переселенці /замість форми 3 надають довідку переселенця і звертаються до ГУ ДФС в м. Києві (вул.Шолуденка, 33/19, вікно 2, 3)

Жителі Київської області звертаються в місцеві ЦОПП за місцем реєстрації дитини або в ЦОПП Київської обл. в м. Києві (вул. Народного ополчення, 1)

Жителі інших регіонів України звертаються в місцеві ЦОПП за місцем реєстрації дитини

Необхідні документи:

Діти

- до 16 років (ІН отримують батьки): свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків, форма 3 (реєстрація дитини)

- з 16 років (ІН отримує особисто): паспорт дитини

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79