Ліцей у проекті: «Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365»

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу учні та вчителі Ліцею беруть активну участь у загальноміському проекті «Школа без булінгу! Сім'я без насильства - 365!».

У Ліцеї пройшли профілактичні заходи для наймолодших школярів. У гості до учнів початкової школи завітала інспектор СЮП ВП Печерського УП Марія Кладченко. Вона у доступній формі розповіла про явище булінгу: що це таке, звідки виникає. Також дала поради що робити в небезпечних ситуаціях і як захистити себе від негативних явищ цькування, куди звернутися за допомогою в разі потреби. У ході бесіди діти задавали інспектору багато запитань, цікавилися професією поліцейського, з цікавістю оглядали форму та атрибути. «Ми намагаємося робити свою роботу так, щоб діти нам довіряли і знали, що в разі потреби вони зможуть до нас звернутися за порадою та допомогою», – додала Марія Кладченко.

Під гаслом «Спорт джентльменів» пройшов спортивний флешмоб (відео), який показав, що між учнями Ліцею завжди панують дружня підтримка та взаємодопомога. У Ліцеї немає місця образам та глузуванню!

«У нашому Ліцеї булінгу немає! Тут здорове покоління ось яке зростає!»
Ліцей Інформаційних Технологій №79