Всеукраїнська акція #Stop_Sexтинг до Дня безпечного інтернету

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте, саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

4 лютого напередодні Дня безпечного інтернету, учні Ліцею приєднатися до Всеукраїнської акції #Stop_Sexтинг.

До Ліцею  завітала Анастасія Дьякова, національний експерт із захисту дітей від насильства з команди Уповноваженого Президента України з прав дитини, яка з учнями 10-х класів провела урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті-жарт чи небезпечний ризик?».

В ході уроку Анастасія пояснила ліцеїстам зміст понять «секстинг» та «онлайн-грумінг» з розумінням наслідків тих загроз, які діти до кінця зазвичай не усвідомлюють. На реальних прикладах учням розкрили взаємозв’язок свободи онлайн із реальним життям.

«Контент, що шкодить», «Суїцидальні та екстремістські групи в соцмережах», «Ігри на гроші», «Трудова чи сексуальна експлуатація», «Кібербулінг» - всі ці ризики експерт обговорила з десятикласниками та пояснила, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в небезпечні ситуації.

У рамках  проекту «Дитинcтво без насильства» плануємо співпрацю з експертами команди Уповноважених Президента України з прав дитини для проведення спільних заходів з питань онлайн безпеки.

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79