Традиційний Конкурс Шоу-програм «Новорічна казка»

Новорічні свята люблять дорослі та діти. У цей час усім хочеться вірити в дива та казки. 21 грудня в Ліцеї відбувся традиційний Конкурс Шоу-програм «Новорічна казка» для учнів 9-11-х класів.

Найкраще проявили себе учні 11-А та 11-Б класів, які креативно та артистично відтворили «Колобка» та «Червоного Капелюшка». Кожен учасник здивував глядачів своїми акторськими здібностями. Оригінальна режисура була втілена в кумедних авторських сценаріях, влучних декораціях та яскравих костюмах.

Магічні дійства Снігової королеви відбувалися на сцені завдяки учням 10-Б класу. Сюжет супроводжувався вдало підібраною музикою, учні настільки оригінально передавали образ кожного героя, що це не могло залишити байдужим жодного глядача.

Колектив учнів 10-А класу запам’ятався  глядачам своїм баченням сучасної Червоної Шапочки. Кожен із задіяних учнів добре опанував свою роль та передав особливості свого героя.

Учні 9-А класу відтворили казку «12 місяців». Яскравий сюжет, музичні номери та несподівана режисерська постановка перенесли глядачів у вир чарівних казкових перетворень. Вони ще раз нагадали про одвічні істини: торжество добра, чистоту душі і помислів, відкрите серце, а головне – віру в те, що під Новий рік немає нічого неможливого, навіть проліски взимку.

Не залишили  нікого  байдужим  гумористичні мініатюри «Одного разу під Новий рік…», які показали учні 9-Б класу.

Класні керівники й діти проявили творчість, натхнення та креативність, створюючи Новорічні виступи.

Традиційно адміністрація Ліцею привітала переможців та нагородила дипломами й солодкими призами.Ліцей Інформаційних Технологій №79