Тиждень безпеки життєдіяльності в Ліцеї

 

На сьогоднішній день рівень особистої та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя суспільства.

У Ліцеї активно пройшли заходи в рамках Тижня безпеки життєдіяльності, що тривав з 11 до 17 грудня. Класними керівниками 1-11-х класів були проведені виховні години та бесіди з питань безпеки життєдіяльності. З учнівським та педагогічним колективами Ліцею були проведені практичні заняття з евакуації на випадок  виникнення надзвичайних ситуацій (пожежа). Евакуацію було проведено за 2 хв 52 с.

До проведення Тижня безпеки життєдіяльності приєдналися лектори ГО «Нарконон», які прочитали профілактичну лекцію на тему «Правда про наркотики». Учням розповіли про хворобу наркоманію, основні наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності. Учні та вчителі розглянути наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах. Лектор неодноразово наголошувала на перевагах здорового способу життя, виховувала в ліцеїстів почуття відповідальності за власне життя і дії, а також життя інших людей.

Для учнів 9-х класів старшим інспектором ВЮПУПД ГУНП у м. Києві Скрипник Л.М., майором поліції Рогозною Ю.М. та соціальним працівником ВГЦ «Волонтер» Труш А.І. були проведені тренінгові заняття на тему: «Торгівля людьми».

 

 

 

 Ліцей Інформаційних Технологій №79